MICHAŁ STOKOWSKI - FOTOGRAFIA KRAJOBRAZU | FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Rzeka Wisła zimą

To był bardzo mroźny poranek nad Wisłą. Temperatura sięgała minus dwudziestu kilku stopni, ale aparat o dziwo nie odmawiał posłuszeństwa i udało się zrobić kilka zdjęć. Poniżej jedno z nich, wykonane w okolicach Jabłonny. Kra na Wiśle. Styczeń 2006 r.

Nadnarwiańskie gospodarstwo

Gospodarstwo nad Narwią w okolicach Kikołów i Pomiechówka. Gęsi dzielnie broniły obejścia. Nie ma mowy, aby ktokolwiek wszedł na ich teren. Maj 2006 r.

Nadnarwiańskie Łąki w oczach konia

Co można zobaczyć w oku konia? – Błękit nieba, biel chmur, zielone łąki… wystarczy tylko się przyjrzeć. Wieliszew, październik 2006 r.

Zalew Zegrzyński zimą

Zdjęcia Zalewu Zegrzyńskiego zimą, przedstawiające fragmenty starego mostu kolejowego, nowy most drogowy  oraz zamarzniętą zatokę w porcie. Narew tej zimy również zamarzła na całej swej szerokości. Co odważniejsi przechodzili z jednej strony na drugą. Na nartach biegowych dało się wtedy przejść od Zalewu, do zapory w Dębem. Zegrze, koniec lutego 2006 r., mróz jak diabli ale powietrze czyste jak łza (ok. -30 st.C).

Twierdza Modlin

Zdjęcia Twierdzy Modlin, leżącej u zbiegu dwóch rzek – Narwi i Wisły. Fotografie przedstawiają Wieżę Tatarską, koszary twierdzy, spichlerz oraz działobitnię. Kilka zdjęć‡ z zakątków Twierdzy Modlin.